Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: Rakyta  
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Коленный сустав
ГостьДата: Субота, 2012-08-18, 18:44 | Повідомлення # 161
Група: Гості





Добрый день! Когда можно попасть к Вам на консультацию?
 
ROKYTAДата: Неділя, 2012-08-19, 20:29 | Повідомлення # 162
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Каждый понедельник с 15 до 17 каб 225
 
ГостьДата: Понеділок, 2012-09-03, 00:00 | Повідомлення # 163
Група: Гості





Здравствуйте, у меня при беге болит наружная сторона колена, а при ходьбе все нормально ничего не беспокоит, что это может быть???Заранее огромное спасибо
 
ROKYTAДата: Понеділок, 2012-09-03, 00:53 | Повідомлення # 164
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Невозможно без очного осмотра ответить на Ваш вопрос
 
РоманДата: Четвер, 2012-09-06, 20:36 | Повідомлення # 165
Група: Гості





Добрий день.У моєї мами діагнос хвороба кенінга а ще відірвався хрящ у коліні чи потрібна операція.Дяк
 
ROKYTAДата: П`ятниця, 2012-09-07, 00:10 | Повідомлення # 166
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Думаю,що показана артроскопія, перед тим необхідна очна консультація
 
BodyQДата: П`ятниця, 2012-10-19, 22:18 | Повідомлення # 167
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу виразити свою вдячність Тарасу Григоровичу і Ярославу Володимировичу і всьому колективу клініки. 20 вересня мені зробили операцію (пластика ПКС + остеотомія). Про результати(функціональність) казати щось ще рано (звичайно сподіваюсь на краще). Точно можу сказати що лікарі цієї клінікі впершу чергу мркують про здоров`я паціентів, а не про гроші. Також відмічу високий професіоналізм усього колективу і добре організований процес уцілому.
 
ROKYTAДата: Вівторок, 2012-10-23, 00:06 | Повідомлення # 168
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Дякую
 
DramenДата: Середа, 2012-10-31, 01:34 | Повідомлення # 169
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Здравствуйте,
меня звать Владимир, 27 лет, рост 1,70, вес 79кг.
2 месяца назад после тренировки ног в тренажерном зале. Уже в раздевалки почувствовал давление в колене, точнее когда переносишь центр тяжести на левую ногу и раслабляешь в колене чувствуется давление.
При ходьбе иногда возникает чувство что что-то мешает при каждом шаге. Решаю эту промлему остановкой, обпираюсь на левую ногу и поворачиваю в колене при этом возникает щелчек и все приходит в норму. Такое бывает пару раз в день. Хотя может достигать и больше 10.
При подьеме или спуске по лестнице болей нет.
Был у 2х травматологов (рентген, узи, ревмопроба все в норме) оба назначали физиотерапию. Плюс один из травматологов назначал наклофен в/м и ревмоксикам. На сегодняшний день ситуация не изменилась. Назначили артроскопию. Я перед артроскопией попросил сделать Мрт, ездил в каменец-подольский МРТ 1тесла
Ниже привожу вывод МРТ.

Висновок:
МР-ознаки часткового горизонтального дегенеративного розриву заднього рогу медiального менiска (III клас по Stoller) та дегенеративних змiн заднього рогу латерального менiска (II клас по Stoller) лiвого колiнного суглобу.

Хотел узнать стоит ли проводить артроскопию или же возможно лечить консервативными методами.

Если нужны еще какие-то данные (более подробное описание симтомов) или полное описание МРТ или же снимки. предоставлю.

С ув. Владимир
Владимир В.
 
ROKYTAДата: Середа, 2012-10-31, 22:38 | Повідомлення # 170
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Взагалі, важко сказати без очного огляду. Якщо це дійсно пошкодження меніска,артроскопія необхідна
 
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Пошук: