Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: Rakyta  
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Коленный сустав
OlkaДата: Субота, 2012-11-03, 15:08 | Повідомлення # 171
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый день, хотела бы проконсультировать у Вас бабушку (болят колени).Возможна ли такая консультация в этот понедельник 5.11.2012 без предварительной записи? Никаких снимков у нас нет - есть ли смысл в консультации? Очень надеюсь, что в выходные Вы заглядываете на форум :)Заранее спасибо.
 
ROKYTAДата: Неділя, 2012-11-04, 23:47 | Повідомлення # 172
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Давайте в понедельник, с 15 до 17 каб 225, желательно со снимками, но можна и без
 
AndrewДата: Понеділок, 2012-11-12, 18:29 | Повідомлення # 173
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Майже місяць тому(в середу буде рівно 4 тижні) мені зробили пластику ПХЗ(артроскопія, трансплантант зі зв'язки надколінника, фіксатори Rigidfix) і видалили зовнішній меніск. Крім того, рік тому був видалений внутрішній меніск на тому самому коліні. Я розумію, що питання треба задавати своєму лікарю, але він нормально не відповів на них, тому питаюсь у вас:
1) Лікар, який оперував, сказав, що реабілітація після операції непотрібна. І я в цьому дуже сумніваюсь, оскільки багато де читав, що навпаки реабілітація дуже важлива. Сам вдома робив різні рекомендовані вправи, які знайшов в інтернеті. Зараз спокійно згинаю коліно на 90 градусів(лікар заборонив згинати більш ніж на 90 на протязі 3 місяців). Питання - куди можна звернутися за реабілітацією у Львові(знаю, що ви закінчили львівський мед. університет, тому можливо знаєте)?
2) Зараз я вже почав ходити без костилів. Можна робити опору на оперовану ногу коли піднімаюсь по сходах? І взагалі які рухи можуть пошкодити нову зв'язку поки вона не вросла в кістки?
3) Чи нормально, що досі є опухлість коліна? Я мазаю його Репарил гелем. Що можна ще використати, щоб зменшити опухлість?
4) Чи потрібно носити якісь надколінники? Чи буде від них користь?
5) Оскільки в мене відсутні обидва меніски в коліні, то я так розумію, що є великий ризик виникнення артрозу. Чи треба мені зараз через це хвилюватися? Якщо так, то що робити? В інтернеті читав, що зараз багато де роблять пластику менісків - наскільки це потрібно?
 
ROKYTAДата: Вівторок, 2012-11-13, 00:54 | Повідомлення # 174
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
1.Реабілітація потрібна,це теж немала складова успіху. Де робити - не знаю
2.Можна
3.Припухлість ще може зберігатись
4.Надколінник - не обовязково.
5. Ризик розвитку артрозу є і немалий, потрібно курсом приймати хондропротектори. Щодо трансплантації менісків - це швидше експериментальні операції
 
AndrewДата: Середа, 2012-11-14, 21:33 | Повідомлення # 175
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже дякую за відповіді. Хочу ще дещо уточнити:
1)Можете порекомендувати, куди можна звернутися за реабілітацією у Києві? Просто у Львові виглядає нема куди звернутися sad
2)
Quote (ROKYTA)
Надколінник - не обовязково.
Але якщо його носити - це не зашкодить процесу відновлення?
3)
Quote (ROKYTA)
Щодо трансплантації менісків - це швидше експериментальні операції
Але результати більшості таких операцій є втішними(принаймі в інтернеті так пише). Я просто переживаю, що потім буде пізно таку операцію робити. У вашій клініці такі операції робляться?


Повідомлення відредагував Andrew - Четвер, 2012-11-15, 16:54
 
ROKYTAДата: П`ятниця, 2012-11-16, 00:37 | Повідомлення # 176
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Результати є втішними коли операція добре зроблена і за правильними показами. Реабілітацію можна пройти і в Києві, наприклад, у спортдиспансері на Тарасівській, зверніться від мого імені
 
BodyQДата: Субота, 2012-11-17, 13:10 | Повідомлення # 177
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хочу спитати, на сьогодні коліно згинається на 115 градусів, як Ви оцінюєте такий результат? Нагадаю - операція(пластика ПКС + остетомія) була 20 вересня (пойшло 8 тижнів) . Травматолог з поліклініки забороняє якісь навантаження, рекомендує робити частіше згібання, але без допомоги другої ноги. А мені вже хочеться якось активніше. І останнє питання: як пройде 2 місяці можна вже сміло ставати на ногу, чи потрібен дозвіл лікаря?
 
ROKYTAДата: Вівторок, 2012-11-20, 21:50 | Повідомлення # 178
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
1.Не буде в Україні з 22-26
2. Передзвоните в роб час - контакти на роботі
3. Кращена Тарасівській
 
kiMДата: Неділя, 2012-11-25, 16:24 | Повідомлення # 179
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
При разрыве ПКС, если ещё не было операции, можно ли качать ноги?
 
ROKYTAДата: Вівторок, 2012-11-27, 01:18 | Повідомлення # 180
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Как правило, можно и нужно
 
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Пошук: