Сегодня: Суббота, 25.3.2017 03:51

Форма входа

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 6123456»
Модератор форума: Rakyta 
Форум травматологии и ортопедии » Форум врача травматолога - Рокита Тарас Григорьевич » Вход на форум травматологии » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Коленный сустав
RakytaДата: Вторник, 10.11.2009, 15:29 | Сообщение # 1
Администратор сайта
Награды: 0
Статус: Offline
Коле́нный сустав, колено (лат. articulatio genu) — сустав, соединяющий бедро с голенью, а именно с большеберцовой костью.

ВалентинДата: Пятница, 11.12.2009, 20:12 | Сообщение # 2

Я бывший регбист травма колена иногда дает о себе знать , хирургического вмешательства не было , хотя сам и побаиваюсь последнего.
Что делать ?

ROKYTAДата: Пятница, 11.12.2009, 22:44 | Сообщение # 3
Главный на сайте
Необхідна очна консультвація. Не затягуйте smile

ВалентинДата: Суббота, 12.12.2009, 14:35 | Сообщение # 4

После праздников обязательно перезвоню Вам .

ГостьДата: Среда, 16.12.2009, 21:37 | Сообщение # 5

Прочитал про артроскопию !
А что за жидкость которую вводят для при такой операции ?

ROKYTAДата: Среда, 16.12.2009, 22:21 | Сообщение # 6
Главный на сайте
Це або фізіологічний розчин, або спец. розчини (туросол,наприклад)

ГостьДата: Суббота, 06.02.2010, 16:49 | Сообщение # 7

Всегда ли можно справится артроскопией ?
Я так понимаю если травма на колене серьёзная то только хирургическое вмешательство ?

ROKYTAДата: Понедельник, 08.02.2010, 21:11 | Сообщение # 8
Главный на сайте
Ну,артроскопія це теж є операція, тільки більш сучасна,малоінвазивна

АлексейДата: Понедельник, 01.03.2010, 17:39 | Сообщение # 9

Здравствуйте, Тарас Григорьевич! Я по профессии артист балета, уже длительное время болит правое колено. В среду сделал МРТ, по его заключению, в мед.городке, врач-травматолог неоднозначно спросил есть ли у меня деньги на операцию... Решил проконсультироваться с вами!
Заключення: МРТ-ознаки початкових явищ гонартрозу. Хронiчне ушкодження заднього рогу медiального менiска. Синовiiт. Сесамовидна кiстка. Ознаки артрозо-артриту в проксимальному мало-великогомiлковому суглобi. Трабекулярний набряк в заднiх вiддiлах метафаза стегновоi кiстки.

ROKYTAДата: Пятница, 05.03.2010, 00:00 | Сообщение # 10
Главный на сайте
Звертайтесь для очної консультації, допоможемо

ГостьДата: Пятница, 05.03.2010, 11:12 | Сообщение # 11

Раздробленная чашечка в колене , что надо сделать правильно для пациента ?

ROKYTAДата: Воскресенье, 07.03.2010, 19:31 | Сообщение # 12
Главный на сайте
Важко відповісти заочно,як правило,це вимагає оперативного лікування

ПашаДата: Среда, 10.03.2010, 20:23 | Сообщение # 13

Если щелкает когда приседаешь только в одном колене ?

ROKYTAДата: Четверг, 11.03.2010, 21:52 | Сообщение # 14
Главный на сайте
Може зустрічатись при проблемах меніска або хрящевих проблемах

ПашаДата: Суббота, 13.03.2010, 11:27 | Сообщение # 15

А как это лечить ?

ROKYTAДата: Понедельник, 15.03.2010, 21:49 | Сообщение # 16
Главный на сайте
Спочатку треба діагностувати tongue

ГостьДата: Четверг, 18.03.2010, 23:14 | Сообщение # 17

26.11.2009 сделали замену правогоТБ сустава на эндопотез. Плохо востанавливаюсь. Температура держится до 37 и5. Пролежни на косточках. При обследовании перед операцией делали снимки и коленных суставов что бы решить с чего начать. снимок показал что в правом колене ещё видна щель. Я хочу его спасти. доктор сказал что нужно сделать сначала вторй тб потом уже колено. но думаю пока до него дойдёт очередь я его уже не спасу. Можно ли при таком плохом общем состоянии делать артроскопию,???

ROKYTAДата: Воскресенье, 21.03.2010, 21:55 | Сообщение # 18
Главный на сайте
Не можна. Дуже погано, що тримається температура, це може свідчити про нагноєння ендопротезу

ГостьДата: Понедельник, 22.03.2010, 04:31 | Сообщение # 19

какие могут быть последствия? Повторная операция или ещё хуже ампутация...

Добавлено (22.03.2010, 05:31)
---------------------------------------------
и ещё вопрос(немножко не в тему) занимаетесь ли вы єндопротезированием. К тому доктору что делал операцию ехать очень уж не хочется.

ROKYTAДата: Понедельник, 22.03.2010, 23:05 | Сообщение # 20
Главный на сайте
Займаємось,звичайно. Звертайтесь

ГостьДата: Вторник, 23.03.2010, 11:02 | Сообщение # 21

Я то быстро собирусь а вот деньги...скажите сколько стоит операция? и прибывание у вас в клинике в сутки?есть ли двух местны палаты с сан узлом? Я сама себя не обслуживаю.возле меня кто-то всё время должен быть.:(

ROKYTAДата: Вторник, 23.03.2010, 21:02 | Сообщение # 22
Главный на сайте
Ми поки що не говоримо про операцію, треба підїхати для огляду. Пропоную - субота 12.30

ГостьДата: Среда, 24.03.2010, 17:53 | Сообщение # 23

спасибо что уделили мне время. но пока что мне тяжело ехать 4 часа в Киев и так же обратно. Можно вам прислать результаты анализов и снимок через интернет?

ROKYTAДата: Четверг, 25.03.2010, 18:27 | Сообщение # 24
Главный на сайте
Давайте

СвойДата: Четверг, 25.03.2010, 22:12 | Сообщение # 25

Кстати снимок , можно показать всем , есть кнопка добавить рисунок , только надо зарегистрироваться на сайте !

ГостьДата: Вторник, 30.03.2010, 02:22 | Сообщение # 26

Вот результаты анализов.
Біохімічний аналіз крові

Сечовина 4,3
Креатиннин 34,5
АЛТ 35,0
АСТ 24,6
Білірубін
загальний 2,6
прямий 0,4
непрямий 2,1

тимолова проба 4,5 (до операции 7,3)
СРБ отр (до операции 6)
РФ отр ( до операции отр)

общий анализ крови

гемоглобин 126 (до операции 105)

L 7,8
СОЭ 17
Эр 4,2

снимок пока не получилось сделать.
Тарас Григорьевич можно ли мне по этим результатам сказать что -нибудь утишительное.температура так же держится. Отёк во круг шва не сходит и очень тугой.
Мой врач говорил что температуру даёт мой ЮРА а ревмопробы все отр.Ничего уже не понимаю. В ноге в области протеза печёт переодически особенно когда сижу. Лучше всего при ходьбе.хоть спи стоя, но от костылей болят очен плечи и руки.

ROKYTAДата: Вторник, 30.03.2010, 19:24 | Сообщение # 27
Главный на сайте
По аналізах - не так уже й погано,але.на жаль, це ще може ні про що не свідчити

ГостьДата: Пятница, 02.04.2010, 21:21 | Сообщение # 28

Тарас Григорьевичь, ни как не получается поехать сделать снимок. скажите пожелуйста если нагноение эндопротеза какие нибудь внешние признаки кроме температуры есть?

ГостьДата: Вторник, 06.04.2010, 20:18 | Сообщение # 29

Сделали снимок. Врач ретгенолог сказала что с протезом всё впорядке. никаких нагноений нет. Но написала такой диагноз ситостоз(если я правильно разобрала)подвздошно-крестцовых сочленений. Что это значит. до операции такого диагноза не было???

ROKYTAДата: Четверг, 08.04.2010, 20:41 | Сообщение # 30
Главный на сайте
Внешних признаков,кроме боли и температуры,может и не быть.
Синостоз крестцово-подзвдошных сочленений к протезу никакого отношения не имеет (но может встречаться при других заболеваниях,напр болезни Бехтерева)

ГостьДата: Суббота, 10.04.2010, 16:24 | Сообщение # 31

А при ревматоидном полиартрите может такое наблюдаться?
Можно ли к вам попасть на консультацию в пятницу???Я буду в Киеве.

ROKYTAДата: Воскресенье, 11.04.2010, 11:30 | Сообщение # 32
Главный на сайте
Може. Давайте в пятницю на 15 год

ГостьДата: Вторник, 31.08.2010, 13:43 | Сообщение # 33

Скажите пожалуста, а возможно выличить остероартроз колинного сустава 2 степени, и человек после операции по удалению кисты Беккера. Какое должно быть личение? Расскажите пожалуста доступными словами, что значит эта болячка?

ROKYTAДата: Вторник, 31.08.2010, 19:02 | Сообщение # 34
Главный на сайте
Повністю неможливо sad , але підлікувати і не допустити швидкого прогресування - можна. Суть хвороби - зношується хрящ коліна ( по народному - солі відкладуються). Звертайтесь

валентинаДата: Среда, 24.11.2010, 17:30 | Сообщение # 35

Доброго дня,Тарасу Григоровичу! Пише до Вас артистка балету: 9.11 Ви зробили мені артроскопію лівого колінного суглобу та пластику медіальної зони - щиро вдячна! Одужую.Третій тиждень живу у туторі.Шов зняли,потроху зникає набряк.Роблю лікувальну гімнастику:активні рухи здоровою ногою,рухи у суставах вільних від тутора,ізометрично напружую м'язи стегна,роблю ідеомоторні вправи.Тарас Григорович,чи можна мені в туторі стати на пуанти?На напівпальцях я добре хожу по кімнаті..

ROKYTAДата: Среда, 24.11.2010, 22:27 | Сообщение # 36
Главный на сайте
Можна, одужуйте, покажіться через деякий час

ВалентинаДата: Четверг, 25.11.2010, 11:02 | Сообщение # 37

Ура!Дякую! Тарас Григорович,а коли саме до Вас під'їхати?Пішов третій тиждень після операції - коли краще Вам показатися?

ROKYTAДата: Четверг, 25.11.2010, 21:44 | Сообщение # 38
Главный на сайте
Давайте 6.12 о 15.00 каб 228

ВалентинаДата: Пятница, 26.11.2010, 11:06 | Сообщение # 39

Домовились:) Буду 6.12 о 15.00

ShikoДата: Понедельник, 10.01.2011, 04:00 | Сообщение # 40
Рядовой
Здравствуйте Тарас Григорьевич!

Сообщение отредактировал Shiko - Вторник, 11.01.2011, 21:36

ROKYTAДата: Понедельник, 10.01.2011, 20:54 | Сообщение # 41
Главный на сайте
Ну,что сказать,коленко ничего (особенно правое biggrin ). Если серьезно - можно говорить,что есть синовиит, т.е. жидкость в суставе. Необходим очный осмотр

ShikoДата: Понедельник, 10.01.2011, 23:14 | Сообщение # 42
Рядовой
biggrin Спасибо, за коленко.. правое))) тоже

ГостьДата: Среда, 26.01.2011, 00:33 | Сообщение # 43

Добрий день, Тарас Григорович. Потребую Вашої поради, вже остаточно заплуталася чи потрібна мені операція чи все ж таки спершу лікуватися консервативно??!! Але, докладніше. В липні 2009 р. була травма лівого коліна (стрибок з парашутом). Весною 2010 р. почало боліти коліно (займаюсь танцями, тренування були по 3 р. на тиждень), звернулася до лікаря, але зараз розуміє, що діагноз був не правильний, то й лікування відповідно не допомогло. Коліно перестало боліти тільки після того, коли перестала ходити на тренування (канікули в танцях). І от знову з листопада воно в мене болить (знову танці+тренажерний зал+басейн). Звернулася до лікаря, зробила МРТ.
Протокол дослідження: Медіальний меніск зниженої висоти та деформований, гетерогенної структури переважно на рівні заднього рогу, без чітких ліній пошкодження та ознак фрагментації; латеральний меніск без ліній пошкодження, гомогенної структури. Незначна фіброзна деформація передньої хрестоподібної зв’язки при відсутності ознак переривання волокон. Деяка ануляція непошкодженої задньої хрестоподібної зв’язки. Колатеральні зв’язки без розривів та фіброзної деформації. Надколінник, його власна зв’язка та підтримувані без особливостей; визначається наявність незначно вираженої медіапателярної складки. Деструктивних змін в кістках суглоба та запальної реакції кісткового мозку не виявлено, визначається незначне субхондральне склерозування переважно медіального виростка великогомілкової кістки з частковою дегенерацією суглобових хрящів. Незначна ексудація в порожнину та сумку суглоба.
Висновок: наслідки часткового застарілого пошкодження медіального меніска лівого колінного суглобу (без ознак фрагментації). Синовіт (бурсит) – незначні прояви.Ннаявність медіапателярної складки.
Цей лікар сказав, що потрібна операція. Вирішила ще отримати консультації. Другий лікар сказав, що операція не потрібна та приписав наступне лікування:
-аркоксія
- мукосат
- мазеві компреси (діклак-гель+хандтоксід)
- дона;
- ультразвук з гідрокартізоном
- траумель с.
Сьогодні була ще в одного лікаря. Він запропонував госпіталізацію в лікарню для проведення лікування (але при цьому сказав, що не виключає, що можливо потрібна буде й операція – все по результатам лікування). Його лікування:
- алфлутон
- міль гама
- актове гін
- мукосат
- пентилін з фізрозчином
- ще якісь фіз..процедури.
І от тепер я не знаю, що мені робити:
1. робити артроскопію чи ні?
2. якщо лікування то яке саме?
3. які можуть бути результати лікування (тобто, як саме вищезазначені ліки впливають на пошкоджений меніск).
Блоку в коліні не має, лише постійна біль, щось клацає. Весь цей час не припиняю займатися фіз..вправами.
Заздалегідь вдячна за відповідь. Чекаю.

ROKYTAДата: Среда, 26.01.2011, 21:45 | Сообщение # 44
Главный на сайте
Якщо це дійсно пошкодження меніска - показана артроскопія коліна. Необхідна очна консультація

ГостьДата: Среда, 02.02.2011, 14:19 | Сообщение # 45

здравствуйте доктор.мне поставили диагноз гемортроз и разрыв переднего рога мениска.прооперировали 27 декабря.сначала все было хорошо ни отечности ни сильной боли при движении в суставе.а теперь в суставе скапливается кровь.уже 3 раза пунктировали.на мой вопрос почему все пожимают плечами.подскажите что делать

ROKYTAДата: Среда, 02.02.2011, 20:38 | Сообщение # 46
Главный на сайте
Взагалі, таке інколи буває в післяопераційному періоді. Якщо ситуація продовжується - інколи потрібно йти на повторну артроскопію

КатяДата: Четверг, 03.02.2011, 15:09 | Сообщение # 47

Здравствуйте , доктор. У меня стали болеть колени ,поставили диагноз артроз в начальной стадии, но после тонзиэлоктомии боли практически прошли. Могла ли тонзилогенная интоксикация быть причиной болей в коленях ? Анализы все идеальные.Принимаете ли вы по субботам? У меня есть снимки коленей и стоп. Хочеться выяснить есть ли у меня все таки артроз ,или нет? И можно ли заниматься спортом ?

ROKYTAДата: Четверг, 03.02.2011, 18:11 | Сообщение # 48
Главный на сайте
Могла. Субота - з 12-14 год каб225

ГостьДата: Среда, 09.02.2011, 10:31 | Сообщение # 49

Добрий день, Тарас Григорович, потрібна Ваша допомога. Близько трьох місяців назад, граючи у футбол отримав травму коліна - відчув певний тріск і різкий біль, на другий день біль пройшла і через декілька днів вирішив знову пограти - при рухові корпуса вправо відносно стаціонарної стопи знову відчув різкий біль в коліні і відчуття наче коліно вискочило із суставу і знову в нього повернулося(при цьому в колінному суставі зібралася рідина). Звернувся до лікаря - рентген ті УЗІ не робили - він оглянув і сказав, що потрібно на два тижні обмежити навантаження. Коли пройшло близько двох місяців після травми, а покращень не було знову звернувся в лікарню - зробили знімок та УЗІ, оглянули і констатували пошкодження хрестовидної звязки - назначили лікування - озокерит, ультразвук з гідрокортизоном, пив кальцемін та артрон комплекс - після процедур пропала рідина. На даний момент під час ходіння чи пробіжок коліно не турбує. Відчуваю біль, коли повністю згинаю коліно. Підкажіть на скільки ця травма серйозна і як вплине на мою можливість грати у футбол. Якби не моя любов до цієї гри я б і не хвилювався, а так довелося змінити весь спосіб життя, до цього грав у футбол до 4 разів на тиждень? І як потрібно зараз лікуватися, чи потрібна певна додаткова діагностика? Наперед дякую Вам за відповідь.

ROKYTAДата: Понедельник, 14.02.2011, 01:01 | Сообщение # 50
Главный на сайте
Необхідна очна консультація для уточнення діагнозу. Якщо це дійсно пошкодження ПХЗ - необхідне оперативне лікування, інакше буде страждати хрящ коліна. Дзвоніть

Форум травматологии и ортопедии » Форум врача травматолога - Рокита Тарас Григорьевич » Вход на форум травматологии » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Страница 1 из 6123456»
Поиск:

Loading