Сторінки: 1 2 3 ... 9 10 »
Показано 1-20 з 182 повідомлень
0   Спам
182. Татьяна   (2021-07-26 10:19) E-mail
В июне в данной клинике была проведена операция по замене тазобедренного сустава доктором Рокита Т. Г. Доктор избавил от боли, которая длилась уже пару лет. Могу сказать, что доктор от Бога, в прямом смысле этого слова.Огромная благодарность Тарасу Григорьевичу и всей операционной бригаде. Профессионалы своего дела.

Країна: Украина | Місто: Бахмут


0   Спам
181. Євгенія   (2021-04-13 09:55) E-mail
Доброго дня! Висновок МРТ: МР-ознаки парціального розриву сухожилка надостьового м'яза, тендинопатії підлопаткового м’яза, ентезопатії підостьового та підлопаткового м'язів, дегенеративних змін та пошкодження передньо-задньо-верхнього сегментів суглобової губи з наявністю дрібної паралабральної кісти, незначного параартикулярного бурситу, синовіту та остеоартрозу Іст. правого плечового суглоба, тендинопатії горизонтальної частини довгої голівки біцепса, артрозу ключично-акроміального суглоба. Скільки приблизно буде коштувати операція?

Відповідь: Залежить від кількості анкерів.
Тому, в цілому, десь від 24 до 30 тис грн

Країна: Україна | Місто: Київ


0   Спам
180. Тетяна   (2021-03-02 16:36) E-mail
Доброго дня! Мені 35, вже років 10 мучаюсь звичним вивихом плеча. В яку приблизно ціну буде коштувати у вас операція. Заздалегідь вдячна за відповідь!

Відповідь: Орієнтовно 25 тис грн

Країна: Україна


0   Спам
179. Олег   (2021-02-10 22:12) E-mail
Доброго дня. Яка повна вартість пластики ПХЗ і резекції заднього рогу меніска? Які фіксатори ви використовуєте? Ви писали що ціни від цього різні. Дякую.

Відповідь: 26-27 тис грн
Імпортні
| Місто: Київ


0   Спам
178. Анна   (2020-12-24 18:59) E-mail
В конце октября 2020 Тарас Григорьевич прооперировал колено - пластика ПКС. Хочу от всей души поблагодарить доктора за золотые руки, внимание и позитив, который я чувствовала с момента, как вошла к нему в кабинет с жалобами на колено после спортивной травмы.
Вот только окончился период реабилитации и я смогла вернуться к привычному ритму жизни, с тренировками в зале и совсем скоро вернусь к любимым сноубордингу и вейкбордингу. Тарас Григорьевич - спасибо вам большое, что вернули к здоровой и активной жизни!!! Лучший доктор:)

Відповідь: Дякую

Країна: Украина | Місто: Киев


0   Спам
177. Лілія Сичевська   (2020-12-13 19:26) E-mail
Доброго дня! Прочитала багато позитивних відгуків про вашу роботу)
Справа така. 4 місяці тому (серпень 2020) чоловік на роботі отримав травму - діагностували забій колінного суглоба і запалення по типу бехтит. Принаймні так написано у картці. Пройшли курс лікування. Біль не минув. Робили рентген, УЗД колінного суглобу. Все марно. У грудні самостійно вирішили обстежитись способом МРТ.
Як результат:" МР-ознаки незначно поширеного субкапсулярного ушкодження (неповний розрив) медіального меніска на рівні тіла - заднього рогу.Суміжні центральні відділи меніска з незначно поширеними реактивними змінами (за типом Stoller 1)".
Скажіть чи це обов*язково оперативне втручання? Дуже вдячні за допомогу.

Відповідь: Потрібен очний огляд. Якщо діагноз підтверджується - лікування оперативне (артроскопія)

Країна: Україна | Місто: БердичІв


0   Спам
176. Dmitry Viktorovich [dmitryvolkovasm]   (2020-05-15 14:25)
Здравствуйте, Тарас Григорьевич!

Скажите пожалуйста можно
ли у Вас сделать артроскопию тазобедренного сустава, диагноз ФАИ и с киста в
крышке вертлужной впадины.
Боли уже 5 месяцев в
обоих суставах.

Коротко о себе:
Возратс 32 года
Рост 188
Вес 86

МРТ :
https://fex.net/ru/s/bponlf4

КТ:
https://fex.net/ru/s/crlzxas

Заранее спасибо!

Відповідь: Потрібен очний огляд

Країна: Украина | Місто: Киев


-1   Спам
175. Галина Костюк [natalia_kozachenko_]   (2020-01-26 18:09) E-mail
Костюк Галина
Шановний Тарас Григорович! Щиро дякую за проведену операцію і за ваші золоті руки!

Країна: Украина | Місто: Киев


0   Спам
174. Амаль Сафаров [kot8823]   (2020-01-11 21:12)
Здравствуйте ,Тарас Григорьевич , у меня такая ситуация , в апреле у меня появилась грыжа поясничного отдела, вроде как вылечил , есть мрт , но вот в середине сентября у меня смешение позвоночника и защемление нерва, по началу в обще не мог ходить , поменял много докторов , и уколами лечился и ездил к доктору он вправляет позвоночник , спина легче стала , но нерв так и не прошёл , сейчас занимаюсь в реабилитационном центре в зале с , но не получалось постоянно ходить , скажите пожалуйста вы помогаете в таких случаях?
И что мне надо делать, если да ?
Спасибо

Відповідь: Обратитесь в наш центр , там есть специалисты которые этим занимаются +3809630776760   Спам
173. Tatyana [tatyanakurillo]   (2019-11-06 12:29)
Мрії - цечастинки нашого життя. Без них важко уявити будні. Вони роблять життя яскравим.
Завдяки їм ми робимо неможливе для нас в даний період
. Шкода коли на шляху до мріїтрапляються спортивні травми, а коли ти вже учасник ветеранських змагань і тобі
47 років, то травма це вирок.
В листопаді 2018 року, на турнірі збаскетболу я травмувалася і діагноз: розрив передньої хрестоподібної зв’язки
колінного суглобу. Відчай не мав меж, але доля звела мене з чудовою людиною, та
високопрофесійним лікарем, Рокитою Тарасом Григоровичем. В грудні була
проведена пластика ПХЗ. Операція пройшла успішно за що велике дякую всій
команді за злагоджену відмінну роботу.  Добу
проведену в клініці, я була в колі уваги та чуйного ставлення. Персонал та
лікар дуже професійно та якісно пояснювали періоди реабілітації. Турботу
працівників я відчувала на протязі  двох
місяців після операції (знаходячись вдома, в другому місті). Дзвонили і
дізнавалися про мій стан, надавали поради та консультації.
Чітко дотримуючись всіх вказівок про відновлення,працюючи над собою кожен день, в серпні 2019 року я  в складі збірної команди України в віковій
категорії 45+, я поїхала на чемпіонат світу з баскетболу серед ветеранів в
Фінляндію. І ось, мрія збулась. Наша команда виграла ці змагання. Я чемпіонка
світу!
Хочу подякувати Тараса Григоровича та всюйого команду за професіоналізм, за золоті руки, за чуйні серця,  за те, що повернули мене до нормального і
повноцінного життя, за здійснення мрії !

Країна: Україна | Місто: Житомир


0   Спам
172. Роман Попович [pakhniy]   (2019-07-27 16:36)
Добрий день. Хочу подякувати Тарасу Григоровичу за зроблену роботу. Сам з Франківська мав важку травму плеча. В франіку в обласній голови морочили а толку не було. Багато говорити не буду, простодякую і рекомендую. Якщо в когось є додаткові питання з радістю пораджу і підскажу, тому що в свій час мені нікому було підсказати. +380975486147 ватсап, вібер.0   Спам
171. Елена [zuma110393]   (2019-04-01 16:47)
Добрый день. Случился перелом 25.03 пятой плюсневой кости, гипс наложили сразу. Перелом закрытый вроде без существенный смещений(фото прикрепляю). Подскажите нужна ли операция в данной ситуации?спасибо My WebPage

Відповідь: Не завадить ще одна проекція. В такій - допустиме консервативне лікування

Країна: украина | Місто: киев


0   Спам
170. Алена Кукшина [ayechka]   (2019-03-04 09:27) E-mail
БЛАГОДАРЮ ТАРАСА ГРИГОРЬЕВИЧА за ровную и здоровую ногу. 22.02. 2019 года вместе с заведующим отделением и высоким мастером своего дела Линько Ярославом Владимировичем, а также с молодым, перспективным ортопедом Хоменко Юлией Виталиевной была сделана операция на моей ноге по тотальному эндопротезированию левого коленного сустава. 4 степень разрушения сустава и вальгусная деформация. Нога была, мягко говоря, искривлена влево и очень болезненная. Врач профессионал. Как человек, могу добавить, Тарас Григорьевич обладает светлой, положительной энергетикой. Это очень важно для пациента. Побольше бы таких врачей.

Країна: Украина | Місто: Киев


0   Спам
169. Natali Romanova [karelia5]   (2019-02-11 17:05)
Тарас Григорьевич, хочу Вас поблагодарить за успешно проведенную операцию на стопе "вальгусная деформация"! Предистория для тех, кого беспокоит "шишка" возле большого пальца на стопе: меня эта проблема преследовала еще со школы, долго изучала этот вопрос, пробовала вылечить народными средствами... но ни к каким позитивным результатам мои старания меня не привели. Тем более у меня в роду это еще и генетическая предрасположенность. Поэтому я решилась на операцию 8 месяцев назад. Стоял вопрос в выборе доктора. Я побывала у многих на консультации. Тарас Григорьевич, я рада что остановила свой выбор на Вас! Вы профессионал: внимательный, четкий, спокойный и мне было не страшно довериться Вам. Косметический эффект на сегодня замечательный!!! Обязательно прийду к Вам за второй ножкой))) Если у кого-то будут вопросы-с радостью поделюсь опытом karelia5@ukr.net , так как сама не знала куда бежать и с кем можно поговорить. Но помните, все индивидуально в зависимости от вашего организма, болевого порога и деформации стопы. Удачи и здоровья, Вам, Тарас Григорьевич!! Юлечке (врач-ортопед), которая с вами в команде огромная также благодарность!!!

Відповідь: Дякую smile

Країна: украина | Місто: киев


0   Спам
168. Yvanka Skryvanka [englishme]   (2018-08-21 09:59)
Мені поставили діагноз "пошкодження ротаторної манжети", на словах сказали "розрив", сказали, що треба хірургічно зшивати і зараз є метод артроскопії. Знайшла вашу клініку. Можу вислати знімки МРТ. Яка ціна операції у вас і чи є якась черга?

Відповідь: Ціна залежить від кількості імплантів і може коливатись від 20 до 28 тис грн. Дзвоніть для уточнення 0679347061

Країна: Україна | Місто: Київ


0   Спам
167. Andriy Moskalyk [andreymoskalik]   (2018-08-20 20:41)
Тарасе Григоровичу, дякую Вам та Вашій команді за якісно проведену операцію з аутопластики ПХС.

Після операції вже пройшло більше 5-ти місяців (дата операції 6 березня 2018 р.) майже все добре, однак відчутний набряк в коліні та нижче в гомілці. Розгинання повне без проблем, згинання вільне до приблизно 15 см до сідниці, після цього сильний біль в колінному суглобі позаду. Тим не менше, після кількох спроб впрожовж 5-10 хвилин через біль згинання стає майже на 100 відсотків, але все ж відчувається обмеження через набряк і біль. Також є невелика нестабільність (але сила м'язів поки досягнула 70 відсотків сили здорової ноги).  Маю регулярні навантаження на ногу в спортзалі, біг по 6 км до 2-х разів на тиждень та згинання ноги у реабілітолога раз на тиждень. Хотів запитати, чи треба записатись на огляд, чи такий стан ноги є нормою для цього строку після операції?

Дякую, Андрій

Відповідь: Дякую. Звичайно покажіться - ми завжди намагаємось відслідковувати нашу роботу. Дзвоніть

Країна: Україна | Місто: Київ


0   Спам
166. Антон Борисенко [xxxarchixxx45]   (2018-08-17 19:36)
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста! На тренировке (мма) получил травму локтевого сустава. Через полгода мрт показало артроз первой степени, медиальный эпикондилит, тендинопатию трицепса, отек костного мозга. Прошел полный курс физиотерапий, без тренировок год. Последнее мрт показало то же самое, только без отека костного мозга. Реально ли вернуться к тренировкам ? Заранее, спасибо!

Відповідь: Думаю,реально. Детальніше зможу сказати після очного огляду0   Спам
165. Екатерина Малыка [katrysya1502]   (2018-08-14 16:17)
Добрый день!
Хочу попасть к Вам на консультацию, но иметь уже все необходимые документы.
У меня по УЗИ определили кисту Бейкера(размер 26*11*10 мм). С чем мне нужно приехать еще(кроме УЗИ) чтобы Вы могли назначить лечение сразу? Или кисту удаляют без вариантов?)

Відповідь: Краще зробити МРТ колінного суглобу

Країна: Украина | Місто: Боярка


0   Спам
164. Марія цап [itsdenystsap]   (2018-07-30 17:07) E-mail
Марія цап,Від щирого серця хочу подякувати Вам Тарас Григорович ,за Ваш професіоналізм ,за те ,що повернули мене до нормального , повноцінного життя.Бажаю Вам міцного здоров'я, наснаги ,щоб допомагати людям))) всього Вам найкращого!!!дякую!дякую! дякую!!!!

Країна: Україна | Місто: Стрий


0   Спам
163. VIDEO TAPE [puhni4ok]   (2018-07-12 11:03)
Добрый день. Два месяца после сна почувствовал дискомфорт в левом коленном суставе. Сев на стул услышал щелчок. Через некоторое время начал ощущать так же дискомфорт когда спускался с лестницы. На сегодняшний день дискомфорт бывает после сна или при длительной ходьбе.  По лестнице подымаясь и спускаясь дискомфорта не чувствую. Заключение МРТ (Дегенеративні зміни заднього рога медіального меніска, помірні прояви синовіту лівого колінного суглоба. Хондромаліція наколінника  1ст. Помірна гіпертофія медіопателярної складки та незначні прояви імпінджменту супрапателярних відділів жирового тіла Гоффа. Нужно делать оперцаю или консервативное лечение?

Відповідь: Потрібен очний огляд, якщо діагноз підтверджується - лікування,швидше за все, оперативне

Країна: Україна | Місто: КиївІм`я *:
Email *:
WWW:
Країна:
Місто:
Усі смайли
Код *: