Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: Rakyta  
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Плечевой сустав (Все о плечевом суставе)
Плечевой сустав
ROKYTAДата: П`ятниця, 2011-03-11, 00:00 | Повідомлення # 21
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Честно говоря - скептически. Неоправдано
 
ГостьДата: Середа, 2011-04-13, 23:25 | Повідомлення # 22
Група: Гості





Тарас Григорьевич какая разница между титановыми и саморазсасывающимися якорями, зачем вообще нужно ставить титановые?
 
ROKYTAДата: Середа, 2011-04-13, 23:33 | Повідомлення # 23
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Різниця,зрозуміло, в матеріалі з якого зроблено,тому що принцип дії - одинаковий. Навіщо титанові? Ну, одні вважають що вони більш надійні, інші хірурги вважають що надійність залежить не від матеріалу,а від кількосьті якорів
 
ГостьДата: Середа, 2011-04-13, 23:58 | Повідомлення # 24
Група: Гості





Мне поставили один титановый и два рассасывающихся, почему тогда уже не три рассасывающихся?
 
ROKYTAДата: Четвер, 2011-04-14, 21:52 | Повідомлення # 25
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну,мабуть, хірург вважав (іноді небезпідставно smile ), що титановий більш надійний
 
СтаниславДата: Середа, 2011-10-19, 20:14 | Повідомлення # 26
Група: Гості





Здравствуйте, у меня был привычный вывих плеча, поставили 4 титановых якоря, какова вероятность того что может случиться повторный вывих, при том что реабилитация проходит нормально?
 
ROKYTAДата: Четвер, 2011-10-20, 00:14 | Повідомлення # 27
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
По статистике от 15 до 7 процентов
 
ГостьДата: Понеділок, 2011-11-21, 23:48 | Повідомлення # 28
Група: Гості





здраствуйте, в детстве вывихнул плече , после оно у меня не когда не болело, сечас проследил за своим телом и обнаружил что ключица искрелена, скажите похалуста можно ли раздробить кость и выравнять ключицу? есть ли такие операции?
 
ROKYTAДата: Середа, 2011-11-23, 01:02 | Повідомлення # 29
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Теоретично можна,але чи є зміст? потрібен очний огляд
 
ГостьДата: Понеділок, 2012-01-09, 18:04 | Повідомлення # 30
Група: Гості





Добрий день! В мене болить ліве плече - в ночі ниючий біль, в день при рухах, зробивши рентгенівський знімок плеча, я звернулась до лікаря травматолога. Він сказав що у мене якесь утворення у верхній частині плечового суглобу, призначив укол - лідазу з 2% лідокаїном і після уколу ультразвук. Після трьох уколі, які він зробив напротязі трьох тижнів, я зробила повторний знімок але те утворення не змінилось, лікар пояснив що більш всього що це утворення перейшло в кісткову тканину і його потрібно видалити оперативним втручанням.
Порадьте будь-ласка, що мені робити, погоджуватись на операцію чи може існує інший метод лікування. Дякую.
 
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Плечевой сустав (Все о плечевом суставе)
Пошук: