Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: Rakyta  
Форум травматології та ортопедії » ФОРУМ ЛІНЬКО ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЛІКАР | КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК » На вопросы отвечает Ярослав Владимирович Линько . » Консультация Ярослава Линько (моя консультация)
Консультация Ярослава Линько
Doctor_LinkoДата: Вівторок, 2011-11-15, 00:15 | Повідомлення # 121
Почетный администратор сайта
Група: Адміністратори
Повідомлень: 169
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Давайте в цю суботу десь на 11 год або передзвоніть для узгодження з Тарасом Григоровичем 0679347061
 
ГостьДата: Середа, 2011-11-16, 21:45 | Повідомлення # 122
Група: Гості





Здравствуйте Ярослав Владимирович! Я не могу дозвониться до Тараса Григорьевича, телефон не отвечает. Я хотела бы знать точно, будет консультация в субботу 19 ноября? Заранее спасибо.
 
Doctor_LinkoДата: Четвер, 2011-11-17, 01:14 | Повідомлення # 123
Почетный администратор сайта
Група: Адміністратори
Повідомлень: 169
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Будет. В рабочее время мы все,как правило,в операционной, поэтому телефоны не отвечают smile
 
ГостьДата: П`ятниця, 2011-11-25, 15:52 | Повідомлення # 124
Група: Гості





Шановний Ярослав Володимирович! Я починаючий артроскопіст із провінції.Пройшов курси. Почав працювати. Виникло багато питань практичного і тактичного характеру. Хотів би попасти бо Вас на стажировку на кілька днів. Чи можливо це, і на яких умовах. Дякую.
aydam@mail.ru
 
Doctor_LinkoДата: Субота, 2011-11-26, 01:03 | Повідомлення # 125
Почетный администратор сайта
Група: Адміністратори
Повідомлень: 169
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Щоби пройти офіційні курси по артроскопії Вам необхідно звернутись до Президента Асоціації Аротроскопії Коструба Олександра Олексійовича, ми не заперечуємо проти стажування у нашій клініці
 
ГостьДата: Понеділок, 2011-11-28, 23:17 | Повідомлення # 126
Група: Гості





У Хвисюка пройшов 2-тижневі курси. Звертаюсь не заради "корочки", за знаннями лише. Відчуваю брак практичних знань і практичних навичок. Хочу приїхати весною на 5 днів.
 
ВячеславДата: Вівторок, 2011-11-29, 18:21 | Повідомлення # 127
Група: Гості





Шановні Ярослав Володимирович та Тарас Григорович, у Вас в клініці роблять МРТ? Якщо ні, то де в Києві порадите якісно зробити МРТ колінного суглобу? Попередній діагноз - "Пошкодження медіального меніску, синовііт лівого колінного суглобу?"
Завчасно дякую, з повагою Вячеслав, м.Ірпінь.
 
Doctor_LinkoДата: Середа, 2011-11-30, 00:19 | Повідомлення # 128
Почетный администратор сайта
Група: Адміністратори
Повідомлень: 169
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
МРТ зараз не проблема, недалеко від нас є Олександрівський центр, перш ніж роьити МРТ бажано провести очний огляд
 
Doctor_LinkoДата: Середа, 2011-11-30, 00:22 | Повідомлення # 129
Почетный администратор сайта
Група: Адміністратори
Повідомлень: 169
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Гость)
У Хвисюка пройшов 2-тижневі курси. Звертаюсь не заради "корочки", за знаннями лише. Відчуваю брак практичних знань і практичних навичок. Хочу приїхати весною на 5 днів.

Quote (Гость)
У Хвисюка пройшов 2-тижневі курси. Звертаюсь не заради "корочки", за знаннями лише. Відчуваю брак практичних знань і практичних навичок. Хочу приїхати весною на 5 днів.

Quote (Гость)
У Хвисюка пройшов 2-тижневі курси. Звертаюсь не заради "корочки", за знаннями лише. Відчуваю брак практичних знань і практичних навичок. Хочу приїхати весною на 5 днів.


Добре
 
ГостьДата: Середа, 2011-11-30, 16:44 | Повідомлення # 130
Група: Гості





здравствуйте! Можно записаться к Вам на приём?
 
Форум травматології та ортопедії » ФОРУМ ЛІНЬКО ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЛІКАР | КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК » На вопросы отвечает Ярослав Владимирович Линько . » Консультация Ярослава Линько (моя консультация)
Пошук: