Сегодня: Воскресенье, 30.4.2017 20:35

Форма входа

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 6«123456»
Модератор форума: Rakyta 
Форум травматологии и ортопедии » Форум врача травматолога - Рокита Тарас Григорьевич » Вход на форум травматологии » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Коленный сустав
LaraДата: Вторник, 05.06.2012, 18:25 | Сообщение # 151
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline
Доброго дня, Тарас Григорович. Біль в коліні, з яким вже неможна було ходити, заставив звернутись до лікарів. УЗІ колінного суставу показало: Суглобові поверхні нерівні з осифікатами. Менікси підвищеної ехогенності. Нерівномірно потовщена синовідальна оболонка, підвищений вміст синовідальної рідини.
Заключення: Деформуючий остероартроз І ст. Явище синовіїду.
Лікуванні на стаціонарі майже нічим не допомогло. Що Ви порекомендуєте?

ROKYTAДата: Вторник, 05.06.2012, 19:31 | Сообщение # 152
Главный на сайте
Спочатку очну консультацію ( напр, 10.06 з 12 до 13 год), потім,можливо, МРТ коліна

LaraДата: Четверг, 07.06.2012, 16:08 | Сообщение # 153
Рядовой
Нажаль для очної консультації я проживаю далеко (400 км) від Києва і в даний час з такими болями вирушати в дорогу неможу.

ROKYTAДата: Суббота, 09.06.2012, 10:40 | Сообщение # 154
Главный на сайте
УЗД не має значної достовірності в даній ситуації, необхідне якісне МРТ і ,звичайно, очний огляд

ГостьДата: Суббота, 16.06.2012, 12:34 | Сообщение # 155

Здравствуйте! Почти год назад делал у Вас операцию по ПКС. Всё было нармально только вот хруст в колене когда сгибаешь и розгибаешь ногу , а вчера без всякой причины когда хожу в быстром темпе начало колоть в колене.Что Вы посоветуете?

ROKYTAДата: Суббота, 16.06.2012, 17:46 | Сообщение # 156
Главный на сайте
Могут быть хрящевые проблемы, приезжайте на очный осмотр. Перезвоните 0679347061

ГостьДата: Понедельник, 06.08.2012, 12:10 | Сообщение # 157

Тарас Григорович,скажіть будь ласка при часткових надривах ПХЗ та коллатеральних зв'язках потрібно робит заміну зв'язок.

ROKYTAДата: Среда, 08.08.2012, 22:02 | Сообщение # 158
Главный на сайте
Коли часткове пошкодження ПХЗ супроводжується клінічною симптоматикою недостатності звязки - операція необхідна

ВероникаДата: Пятница, 10.08.2012, 23:14 | Сообщение # 159

Доброй ночи! меня интересует стоимость Вашей консультации. 4 года назад сделана артроскопия, мес. назад МРТ, усилились боли и постоянное ощущение отёка. консультация нужна как можно скорее. спасибо

ROKYTAДата: Воскресенье, 12.08.2012, 10:57 | Сообщение # 160
Главный на сайте
Консультация бесплатная, возможна 16.08 с 10 до 15 или перезвоните

ГостьДата: Суббота, 18.08.2012, 17:44 | Сообщение # 161

Добрый день! Когда можно попасть к Вам на консультацию?

ROKYTAДата: Воскресенье, 19.08.2012, 19:29 | Сообщение # 162
Главный на сайте
Каждый понедельник с 15 до 17 каб 225

ГостьДата: Воскресенье, 02.09.2012, 23:00 | Сообщение # 163

Здравствуйте, у меня при беге болит наружная сторона колена, а при ходьбе все нормально ничего не беспокоит, что это может быть???Заранее огромное спасибо

ROKYTAДата: Воскресенье, 02.09.2012, 23:53 | Сообщение # 164
Главный на сайте
Невозможно без очного осмотра ответить на Ваш вопрос

РоманДата: Четверг, 06.09.2012, 19:36 | Сообщение # 165

Добрий день.У моєї мами діагнос хвороба кенінга а ще відірвався хрящ у коліні чи потрібна операція.Дяк

ROKYTAДата: Четверг, 06.09.2012, 23:10 | Сообщение # 166
Главный на сайте
Думаю,що показана артроскопія, перед тим необхідна очна консультація

BodyQДата: Пятница, 19.10.2012, 21:18 | Сообщение # 167
Рядовой
Хочу виразити свою вдячність Тарасу Григоровичу і Ярославу Володимировичу і всьому колективу клініки. 20 вересня мені зробили операцію (пластика ПКС + остеотомія). Про результати(функціональність) казати щось ще рано (звичайно сподіваюсь на краще). Точно можу сказати що лікарі цієї клінікі впершу чергу мркують про здоров`я паціентів, а не про гроші. Також відмічу високий професіоналізм усього колективу і добре організований процес уцілому.

ROKYTAДата: Понедельник, 22.10.2012, 23:06 | Сообщение # 168
Главный на сайте
Дякую

DramenДата: Среда, 31.10.2012, 00:34 | Сообщение # 169
Рядовой
Здравствуйте,
меня звать Владимир, 27 лет, рост 1,70, вес 79кг.
2 месяца назад после тренировки ног в тренажерном зале. Уже в раздевалки почувствовал давление в колене, точнее когда переносишь центр тяжести на левую ногу и раслабляешь в колене чувствуется давление.
При ходьбе иногда возникает чувство что что-то мешает при каждом шаге. Решаю эту промлему остановкой, обпираюсь на левую ногу и поворачиваю в колене при этом возникает щелчек и все приходит в норму. Такое бывает пару раз в день. Хотя может достигать и больше 10.
При подьеме или спуске по лестнице болей нет.
Был у 2х травматологов (рентген, узи, ревмопроба все в норме) оба назначали физиотерапию. Плюс один из травматологов назначал наклофен в/м и ревмоксикам. На сегодняшний день ситуация не изменилась. Назначили артроскопию. Я перед артроскопией попросил сделать Мрт, ездил в каменец-подольский МРТ 1тесла
Ниже привожу вывод МРТ.

Висновок:
МР-ознаки часткового горизонтального дегенеративного розриву заднього рогу медiального менiска (III клас по Stoller) та дегенеративних змiн заднього рогу латерального менiска (II клас по Stoller) лiвого колiнного суглобу.

Хотел узнать стоит ли проводить артроскопию или же возможно лечить консервативными методами.

Если нужны еще какие-то данные (более подробное описание симтомов) или полное описание МРТ или же снимки. предоставлю.

С ув. Владимир
Владимир В.

ROKYTAДата: Среда, 31.10.2012, 21:38 | Сообщение # 170
Главный на сайте
Взагалі, важко сказати без очного огляду. Якщо це дійсно пошкодження меніска,артроскопія необхідна

OlkaДата: Суббота, 03.11.2012, 14:08 | Сообщение # 171
Рядовой
Добрый день, хотела бы проконсультировать у Вас бабушку (болят колени).Возможна ли такая консультация в этот понедельник 5.11.2012 без предварительной записи? Никаких снимков у нас нет - есть ли смысл в консультации? Очень надеюсь, что в выходные Вы заглядываете на форум :)Заранее спасибо.

ROKYTAДата: Воскресенье, 04.11.2012, 22:47 | Сообщение # 172
Главный на сайте
Давайте в понедельник, с 15 до 17 каб 225, желательно со снимками, но можна и без

AndrewДата: Понедельник, 12.11.2012, 17:29 | Сообщение # 173
Рядовой
Добрий день. Майже місяць тому(в середу буде рівно 4 тижні) мені зробили пластику ПХЗ(артроскопія, трансплантант зі зв'язки надколінника, фіксатори Rigidfix) і видалили зовнішній меніск. Крім того, рік тому був видалений внутрішній меніск на тому самому коліні. Я розумію, що питання треба задавати своєму лікарю, але він нормально не відповів на них, тому питаюсь у вас:
1) Лікар, який оперував, сказав, що реабілітація після операції непотрібна. І я в цьому дуже сумніваюсь, оскільки багато де читав, що навпаки реабілітація дуже важлива. Сам вдома робив різні рекомендовані вправи, які знайшов в інтернеті. Зараз спокійно згинаю коліно на 90 градусів(лікар заборонив згинати більш ніж на 90 на протязі 3 місяців). Питання - куди можна звернутися за реабілітацією у Львові(знаю, що ви закінчили львівський мед. університет, тому можливо знаєте)?
2) Зараз я вже почав ходити без костилів. Можна робити опору на оперовану ногу коли піднімаюсь по сходах? І взагалі які рухи можуть пошкодити нову зв'язку поки вона не вросла в кістки?
3) Чи нормально, що досі є опухлість коліна? Я мазаю його Репарил гелем. Що можна ще використати, щоб зменшити опухлість?
4) Чи потрібно носити якісь надколінники? Чи буде від них користь?
5) Оскільки в мене відсутні обидва меніски в коліні, то я так розумію, що є великий ризик виникнення артрозу. Чи треба мені зараз через це хвилюватися? Якщо так, то що робити? В інтернеті читав, що зараз багато де роблять пластику менісків - наскільки це потрібно?

ROKYTAДата: Понедельник, 12.11.2012, 23:54 | Сообщение # 174
Главный на сайте
1.Реабілітація потрібна,це теж немала складова успіху. Де робити - не знаю
2.Можна
3.Припухлість ще може зберігатись
4.Надколінник - не обовязково.
5. Ризик розвитку артрозу є і немалий, потрібно курсом приймати хондропротектори. Щодо трансплантації менісків - це швидше експериментальні операції

AndrewДата: Среда, 14.11.2012, 20:33 | Сообщение # 175
Рядовой
Дуже дякую за відповіді. Хочу ще дещо уточнити:
1)Можете порекомендувати, куди можна звернутися за реабілітацією у Києві? Просто у Львові виглядає нема куди звернутися sad
2)
Quote (ROKYTA)
Надколінник - не обовязково.
Але якщо його носити - це не зашкодить процесу відновлення?
3)
Quote (ROKYTA)
Щодо трансплантації менісків - це швидше експериментальні операції
Але результати більшості таких операцій є втішними(принаймі в інтернеті так пише). Я просто переживаю, що потім буде пізно таку операцію робити. У вашій клініці такі операції робляться?

Сообщение отредактировал Andrew - Четверг, 15.11.2012, 15:54

ROKYTAДата: Четверг, 15.11.2012, 23:37 | Сообщение # 176
Главный на сайте
Результати є втішними коли операція добре зроблена і за правильними показами. Реабілітацію можна пройти і в Києві, наприклад, у спортдиспансері на Тарасівській, зверніться від мого імені

BodyQДата: Суббота, 17.11.2012, 12:10 | Сообщение # 177
Рядовой
Доброго дня! Хочу спитати, на сьогодні коліно згинається на 115 градусів, як Ви оцінюєте такий результат? Нагадаю - операція(пластика ПКС + остетомія) була 20 вересня (пойшло 8 тижнів) . Травматолог з поліклініки забороняє якісь навантаження, рекомендує робити частіше згібання, але без допомоги другої ноги. А мені вже хочеться якось активніше. І останнє питання: як пройде 2 місяці можна вже сміло ставати на ногу, чи потрібен дозвіл лікаря?

ROKYTAДата: Вторник, 20.11.2012, 20:50 | Сообщение # 178
Главный на сайте
1.Не буде в Україні з 22-26
2. Передзвоните в роб час - контакти на роботі
3. Кращена Тарасівській

kiMДата: Воскресенье, 25.11.2012, 15:24 | Сообщение # 179
Рядовой
При разрыве ПКС, если ещё не было операции, можно ли качать ноги?

ROKYTAДата: Вторник, 27.11.2012, 00:18 | Сообщение # 180
Главный на сайте
Как правило, можно и нужно

BodyQДата: Вторник, 11.12.2012, 17:51 | Сообщение # 181
Рядовой
Вітаю!
20 вересня пластика ПКС + остеотомія. Буду дуже вдячний якщо знайдете час для відповідей:
1) Трохи опухає коліно і все шо нижче. Утром опухлості немає. Це допустимо?
2) При сгібанні іноді бувають пощёлкування. Що це?
3) Коли я розробляю коліно то напруження ідчуваю під коліном (почуття як кості упираються друг у друга). Я чекав що напруга буде не в тому місті. Чи це так у всіх?

ROKYTAДата: Четверг, 13.12.2012, 00:16 | Сообщение # 182
Главный на сайте
1. Допустимо,це проблема вен
2. Це хрящеві проблеми (лікування обговорювали - хондропротектори...)
3. Важко сказати заочно,було би краще показатись

BodyQДата: Четверг, 13.12.2012, 01:12 | Сообщение # 183
Рядовой
Я дуже вдячний за відповіді! Буду планувати поїздку до Вас у гості smile

AndrewДата: Четверг, 13.12.2012, 18:56 | Сообщение # 184
Рядовой
Добрий день. Два місяці тому зробили пластику ПХЗ(трансплантат із підколінних сухожиль, саморозсмоктуючі фіксатори) і резекцію меніску. Чи можна відвідувати сауну, баню? smile

ROKYTAДата: Пятница, 14.12.2012, 20:47 | Сообщение # 185
Главный на сайте
На здоров"я smile

Nastya2012Дата: Суббота, 05.01.2013, 18:43 | Сообщение # 186
Рядовой
Здравствуйте.
В феврале прошлого года у меня была травма колена-на колено неудачно упали(оно резко разогнулось),и оно стало болеть.Болело несильно,поэтому ко врачу не обращалось.Сейчас стало беспокоить при ходьбе. Обратилась ко врачу-ортопеду. Он осмотрел колено,при сгибаниии-разгибании боли нет,боль появляется только при нажатии на сустав с внутренней стороны колена. Диагноз-травма мениска.Врач отправил на МРТ,не выписав никаких лекарств,объяснив тем,что мениск мог либо треснуть,либо совсем оторваться,и надо это выяснить. Правильно ли это с его стороны? Может,мне уже стоит назначить лечение?
Ещё один момент-он спросил,"клинило" ли у меня колено. Сказала,что нет,но после приёма я вспомнила,что один раз было такое в ноябре. Но т.к. врачи клиники до 9 числа не принимают,сказать это врачу нет возможности. Изменится ли диагноз ,или лечение от факта "заклинивания" моего колена? И чем обычно лечат такие травмы.
Спасибо!

ROKYTAДата: Суббота, 05.01.2013, 22:00 | Сообщение # 187
Главный на сайте
Действительно,МРТ является "золотым стандартом" диагностики, но главное - очный осмотр. Обращайтесь,тел не сайте

proskyrochkaДата: Среда, 09.01.2013, 02:11 | Сообщение # 188
Рядовой
Здравствуйте !!! Травмировал колени на спорте,прошло больше года ,зделал МРТ

Правый коленный сустав
Заключение: Мр-признаки контузионного отека метафиза и медиального мыщелка бедренной кости , медиального мыщелка большеберцовой кости,наличие выпота в супропателярном завороте.МР-признаки дегенеративных изменений передней крестообразной связки,сложного разрыва внутреннего мениска.

Левый коленный сустав
Заключение: Мр-признаки повреждения суставного хряща надколенника, контузионного отека эпифиза большеберцовой кости,повреждения переднего рога латерального мениска.
Полскажите какая стоимость операции?

ROKYTAДата: Среда, 09.01.2013, 20:16 | Сообщение # 189
Главный на сайте
Ну,во-первых,обязательно нужен очный осмотр,для уточнения объема операции,посколько МРТ не является абсолютным критерием

proskyrochkaДата: Среда, 09.01.2013, 22:23 | Сообщение # 190
Рядовой
Какой бы Вы посоветовали выход с ситуации ,если нет средств на операцию ???

ROKYTAДата: Четверг, 10.01.2013, 23:04 | Сообщение # 191
Главный на сайте
Обращайтесь, понедельник, с 15 до 17,каб 225, постараемся помочь

korokДата: Воскресенье, 20.01.2013, 00:10 | Сообщение # 192
Рядовой
Порадьте як жити без передньої хрестовидної звязки в правому коліні, в мене вона розірвалась і лікар її видалив, чи можна дальше повноцінно жити і займатися спортом. Лікар сказав що все добре і нічого робити більше не треба. Після операції пройшло 7 місяців. Займаюсь в спорзталі вже 4 місяці, активно розробляю ногу, роблю пробіжки на тренажері. Видно позитивну динаміку, нога вже майже повністю згинається і розгинається. Дякую.

ROKYTAДата: Воскресенье, 20.01.2013, 00:58 | Сообщение # 193
Главный на сайте
ПХЗ треба відновлювати оперативним шляхом

frezyДата: Понедельник, 01.04.2013, 18:27 | Сообщение # 194
Рядовой
Доброго дня! Я вам трохи раніше описував свою проблему. Хочу запитати. Якщо потраплю на очну консультацію, можливо в той же день прооперувати коліно?

ROKYTAДата: Понедельник, 01.04.2013, 23:44 | Сообщение # 195
Главный на сайте
Ні, консультація і госпіталізація можливі за день до операції

frezyДата: Пятница, 05.04.2013, 08:04 | Сообщение # 196
Рядовой
Доброго дня! Можна записатись на консультацію 13.04.2013?
Заключение МРТ:
Разрыв передней крестообразной связки. Разрыв латерального мениска. Частичный разрыв медиальной коллатеральной связки. Контрузионный трабекуллярныйотек медиального мыщелка бедренной кости. Посттравматический синовит.

Сообщение отредактировал frezy - Пятница, 05.04.2013, 10:34

ROKYTAДата: Пятница, 05.04.2013, 23:28 | Сообщение # 197
Главный на сайте
13 буду в іншій країні на курсах. пропоную 15.04 з 15 до 17 каб 225 або передзв для уточнення іншої дати 0679347061

frezyДата: Четверг, 11.04.2013, 20:58 | Сообщение # 198
Рядовой
ROKYTA, Доброго вечора! хочу запитати після пластики пкс і після операції на меніску(розрив)
чи потрібен    
ортопедичний наколінник ТУТОР-3Н жорсткої фіксації?

ROKYTAДата: Четверг, 11.04.2013, 23:52 | Сообщение # 199
Главный на сайте
Використовується при реабілітації

a_bobДата: Понедельник, 22.04.2013, 10:04 | Сообщение # 200
Рядовой
Бегал 1 год почти каждый день, нагрузку увеличивал от 1,5км до 10 км. Однажды во время бега на 1,5 км заболело левое колено, перешел на шаг, потом побежал дальше
, на 8,5км заболело и второе колено. По лестнице не мог ходить сутки.... Потом все прошло. Неделю не бегал. Попробовал снова на 1,5 км заболело колено. Не бегал 1 месяц, снова попробовал , опять заболело. Врачи прописали хондопротекторы, ел два месяца и не бегал. Попробовал бежать снова болит. Проколол в колено афлутоп. Результат такой же. МРТ патологий не выявило. ЧТО ДЕЛАТЬ????

Добавлено (22.04.2013, 10:04)
---------------------------------------------
Бегал 1 год почти каждый день, нагрузку увеличивал от 1,5км до 10 км. Однажды во время бега на 1,5 км заболело левое колено, перешел на шаг, потом побежал дальше
, на 8,5км заболело и второе колено. По лестнице не мог ходить сутки.... Потом все прошло. Неделю не бегал. Попробовал снова на 1,5 км заболело колено. Не бегал 1 месяц, снова попробовал , опять заболело. Врачи прописали хондопротекторы, ел два месяца и не бегал. Попробовал бежать снова болит. Проколол в колено афлутоп. Результат такой же. МРТ патологий не выявило. ЧТО ДЕЛАТЬ????

Форум травматологии и ортопедии » Форум врача травматолога - Рокита Тарас Григорьевич » Вход на форум травматологии » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Страница 4 из 6«123456»
Поиск:

Loading