Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Модератор форуму: Rakyta  
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Коленный сустав
ROKYTAДата: Четвер, 2011-10-27, 21:11 | Повідомлення # 111
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Теоретично можливо, практично,мабуть, надрив важко зараз діагностувати, та й немає сенсу. Продовжуйте розробляти,а,взагалі,краще показатитсь
 
ГостьДата: П`ятниця, 2011-10-28, 00:44 | Повідомлення # 112
Група: Гості





Дякую.Скажіть будь-ласка за 4 тижні звязка вже добре закріпилась,і чи кості щільно охопили саму звязку і саморозсмоктуючі болти?Все ж таки минуло 28 днів з моменту операції.
 
ГостьДата: П`ятниця, 2011-10-28, 09:10 | Повідомлення # 113
Група: Гості





Дайте будь ласка відповідь на питання №109
 
ROKYTAДата: П`ятниця, 2011-10-28, 23:52 | Повідомлення # 114
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Можливо, якість та сама. Ваші витрати від 7 до 13 тис гривень (в залежності від типу фіксаторів для ПХЗ - титанові ,біоабсорбуючі)
 
ГостьДата: Понеділок, 2011-11-21, 13:30 | Повідомлення # 115
Група: Гості





Добрый день Тарас Григорьевич. Меня зовут Ирина. Три месяца назад Вы прооперировали мне коленный сустав (повреждение медиального мениска левого колена). Скажите пожалуйста, когда к Вам можно подьехать на консультацию (если возможно в первой половине дня или на выходных). С уважением, Ирина.
 
ROKYTAДата: Понеділок, 2011-11-21, 22:33 | Повідомлення # 116
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Можна в цю суботу або неділю на 11 год
 
ГостьДата: Середа, 2011-12-07, 20:26 | Повідомлення # 117
Група: Гості





Подскажите пожалуста в таком вопросе в феврале была сделана операция ПКС и резекц.обоих менисков.был на больнчн.110дн.6 мес.уже работаю,по прямой хожу быстро без проблем но при присед.и вставании болезнено что то в колене клацает.думаю надо делать артроскопию.хотел узнать чтоб с больничным проблем не было ч/з сколько времени можно опят ложится на такую же операцию?
 
ROKYTAДата: Четвер, 2011-12-08, 01:14 | Повідомлення # 118
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Не надо путать проблему с больничным и чисто медицинскую - если с коленом действительно что-то не так (нужен очный осмотр.возможно.МРТ), то,возможно, нужна артроскопия. Обращайтесь,звоните
 
ГостьДата: П`ятниця, 2011-12-09, 00:02 | Повідомлення # 119
Група: Гості





я хотел годик паузы.я оч.трудно проходило востановление..просто больничный покроет все затраты..а вы со страховыми компаниями сотрудничаете?
 
ROKYTAДата: П`ятниця, 2011-12-09, 00:31 | Повідомлення # 120
Главный на сайте
Група: Адміністратори
Повідомлень: 302
Нагороди: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
Сотрудничаем
 
Форум травматології та ортопедії » Форум лікаря травматолога - Рокита Тарас Григорович » Вхід на форум травматології » Коленный сустав (Все о коленном суставе)
Пошук: