Сегодня: Пятница, 5.6.2020 05:48
Главная » Вопросы и ответы

Прошел месяц после артроскопии коленного сустава у брата, продолжает ходить с костылями, больно наступать на оперированную ногу, коленная связка не держит. Уже неделю как разрабатывает мышцы, но сдвиги очень минимальные, после тренировок нога опухает. Так и должно быть? Спасибо за ответ.

Ответ:

Важко сказати без очного огляду

5.0/5 из 1

Добавил: Светлана

Доброго дня. мене звати Віктор. Регулярно займаюся футболом. Близько пів року назад почало турбувати коліно на лівій нозі. Біль була незначна і не часто проявлялась, тому на тренуваннях інколи користувався бандажом з відкритою чашечкою. Близько місяця назад вирішив зроби МРТ. Діагноз МРТ і лакаря ортопеда: розтягнення передньої хрестоподібної зв'язки, дегенеративні зміни заднього рогу медіального меніска, невеликий синовіт. Лікар сказав нічого серйозного. прописав гель диклофенак і таблетки моваліс. Під час курсу лфікування біль значно посилився, але після курсу, через декілька днів біль зникає але не повністю. Скажіть будь ласка чи можна вже зараз почати навантажувати поступово коліно і чи потрібна повторна консультація? якщо так то хочу записатися до Вас. Скільки це буде приблизно коштувати? Дякую за відповідь.

Ответ:

Потрібна очна консультація, детальніше - за тел 0679347061

5.0/5 из 1

Диагноз.Разрыв передней крестообразной связки.сколько будет стоить операция.И входит ли в эту суму прибывание в больнице.Большое спасибо.

Ответ:

Від 21 до 26 тис грн, в залежності від типу фіксаторів. Так

5.0/5 из 1

Добавил: Владимир

Какой диапазон в градусах,в пределах нормы угла деформации вальгус в надлодыжечной области после операции остеосинтез голени

Ответ:

Потрібні осьові знімки і очний огляд

5.0/5 из 1

Добавил: Олег

На скільки є ефективними мазі Пентагор та Артомізан зробленні на основі оленячих ріг.Ці мазі подають як сильні засоби за допомогою яких можна забути на довгий час про артрози ,артрити та інші проблеми повязані з захворюванням хрящових тканин.У мене деформація меніска,необхідно нарощувати хрящ.Шукаю ефективного вирішення проблеми.Що можете порадити?дякую.

Ответ:

Ефективність не доказана

5.0/5 из 1

Добавил: Семенюк Игорь
(sem150681)

Добрий вечір! Мені 33 роки 5 років назад була травма перелом шийки бедра та перелом бедра в нижній третині. Поставили інтрамедулярний стержень через колінний суглоб, після цього розвинулась контрактура правого колінного суглоба. Зараз коліно згинається до 90 градусів. Чи можна спробувати через оперативне втручання щоб досягти більшого згинання коліна? Якщо можна, то що це за операція і скільки буде коштувати?

Ответ:

Потрібен очний огляд

5.0/5 из 1

Добавил: Татьяна

Добрый день. Мне 46 лет. Скажите пожалуйста, нужна ли обязательно операция (артроскопия) при таком диагнозе (делали МРТ): "Возможно повреждение суставной губы справа".
Громкий щелчок в правом бедре при ходьбе, иногда тянет в паху, часто легкое онемение правой ноги или парестезия. Разве cоответствуют симптомы данному диагнозу? Спасибо за ответ.

Ответ:

Не впевнений - покажіться грамотному вертебрологу ( неврологу) для початку.

5.0/5 из 1

Добавил: Елена Мороз
(zara85)

Доброго дня, Тарасе Григоровичу! Дуже багато прочитала про Вас і Вашу роботу найкращих відгуків і хочу звернутись до Вас за консультацією. Хотіла сьогодні попасти до Вас на очну консультацію, але так швидко нападав сніг, і я не взмозі ні у що взутись ( права нога у мене - в туторі і ні в яке взуття не влізає, окрім туфлів, на які вже ніяк не сезон). Я 5 місяців лікуюсь у ревматолога: діагноз - ревматоїдний артрит. А 20 жовтня я послизнулась на мокрій підлозі, впала і пошкодила зв'язки правого колінного суглобу. Відтоді ходжу в туторі. 01 грудня зробила МРТ колінного суглобу і висновок, що зв'язки не зрослись. Лікар-хірург, який поки що супроводжував цей мій процес порадив побути в туторі до двох місяців, тобто до 20 грудня, потім зробити повторно МРТ і далі вже вирішувати, куди йти далі. Але я б дуже хотіла почути від Вас собі пораду, як від кваліфікованого талановитого ортопеда-травматолога, як мені зараз поступити. Чи чекати в туторі до 20 грудня, чи, можливо, вже й так за результатами МРТ видно, що потрібна артроскопія -? Я Вам в файлі відправляю результати МРТ від 01 грудня і дуже чекаю Вашої поради. Якщо потрібна артроскопія, то скільки в моєму випадку може коштувати артроскопія і як можна попасти до Вас, щоб вирішити це питання-? Буду дуже Вам вдячна за Вашу увагу.

Ответ:

Так довго в туторі бути не можна. Раджу Вам його зняти ( під контролем лікаря) , розробити коліно і тоді показатись для очного огляду

5.0/5 из 1

Добавил: Тетяна Онищенко
(tatyanam09)

Добрый вечер! 8 лет назад маме (57 лет) была проведена операцыя по замене тазобедреного сустава. За этот период уже 3 раза было воспаление два раза вскрывали и чистили. Некоторые врачи говорят что нужно вытягивать сустав, ставить временный цементный, а потом повторно новый сустав. Может ли это быть в результате не правильно сделаной операцыи, это версия некоторых врачей. Возможно какой-то другой выход из даной ситуацыи, частичная замена? У мамы сахарный диабет 2 типа. Спасибо

Ответ:

Як правило, виконується двохетапна операція з установкою тимчасового ендопротезу. Операція проводиться в спеціалізованих (кістково-гнійних відділеннях)

5.0/5 из 1

Добавил: Ирина

Ответ:

Зараз таких місць багато. Можна і на базі нашої КМКЛ № 7

5.0/5 из 1

Кусачки для артроскопии интересуют? производство США

Ответ:

Давайте в тел режимі 0679347061

5.0/5 из 1

Добавил: Александр

Добрый день! У меня следующая проблема - на правом колене: разрыв ПКС и повреждение менисков, на левом: повреждение менисков. Есть заключение МРТ. Интересует вопрос - как лучше будет сделать операцию?, - сначала операция на левом, а потом на правом? После операции на мениске реабилитация легче и меньше по срокам. С реабилитацией после восстановления ПКС знаком, была травма на левом колене. Планирую заняться последовательно, важно понимать как и что и чтобы лучше было для организма. Сколько стоит операция на мениске щас? Заранее спасибо!!!

Ответ:

Не принципово. Звертайтесь для очного огляду. Біля 12 тис грн

5.0/5 из 1

Добавил: Андрей

Ответ:

Вишліть краще на мейл    t.rokyta@gmail.com

5.0/5 из 1

Доброго вечора. Тарасе Григоровичу, звертаюсь до Вас за рекомендацією Шкуратовського Володимира. Моїй мамі 65 років. Восени 2006 року вона була прооперована, в зв'язку із заміною тазо-бедрового суглоба, оскільки мала коксартроз 4 стадії. Сьогодні ми маємо аналогічну картину з правим суглобом. Дуже необхідна операція, так як вона не може рухатись. Цікавить загальна ціна даної процедури, щоб мати уяву на що ми можемо розраховувати. Дуже дякую. Надіюсь на Вашу допомогу.

Ответ:

Багато залежить від типу ендопротезу. Краще подзвоніть для точнішої відповіді 0679347061

5.0/5 из 1

Добавил: лідія гордон
(ligor20)

Ответ:

Потрібен очний огляд. Кожен понеділок з 15 до 18 каб 225 , вул Котельникова 95

5.0/5 из 1

Синовит. Ср картина полного разрыва ПКС.МР признаки дегенеративно-дистрофических изменений менисков с признаками вертикального разрыва 3-Б степени заднего рога медиального мениска, корневого разрыва 3А степени переднего рога латерального мениска. Контузионный трабекулярный отек заднего края латерального мыщелка б/б кости в том числе центральных отделов. МР признаки частичного разрыва 1-2 степени б/б коллатеральной связки и суставной капсулы.

Ответ:

Нужен очный осмотр. Если диагноз подтверждается - лечение оперативное

5.0/5 из 1

Добавил: Кристина

Добрий день. Хотіла дізнатися ціну приблизно на операцію заміна кульшового суглоба. Дякую

Ответ:

Ціна сильно залежить від типу ендопротезу (цементний - безцементний) та, в меншій мірі, від виробника. Для більш детальнішої інфо - дзвоніть 0679347061

5.0/5 из 1

Добавил: Катя
(bana_na)

Добрый день, делают ли у вас плазмолифтинг суставов при их травмах, в частности интересуют коленные суставы и позвоночник, если делают то какая цена?

Ответ:

Роблять, дзвоніть я Вам дам телефон доктора ,який цим займається

5.0/5 из 1

Добавил: дарья

Ответ:

Як правило, десь через місяць

5.0/5 из 1

Добавил: Вера

Добрый день!При катании на лыжах травмировала колено.Есть заключение МРТ:повреждение передней крестообразной связки.Отек костного мозга медиального мыщелка большеберцовой кости.Дегенеративное повреждение медиального мениска.Синовит.Отек окружающих мягких тканей.Гонартроз І степени.Назначили лечение таблетки и ультразвук.Две недели прошло, пока облегчения нет. Интересует Ваше мнение, и можно ли мне заниматься бегом, йогой?

Ответ:

Нужен очный осмотр, лечение, скорее всего, оперативное

5.0/5 из 1

Добавил: Анна